Los Papas hodnotenie

lp_hodnotenieVo vybraných kategóriách (Gastro, Outdoor) nájdete pri položkách aj hodnotenie Los Papas, teda naše subjektívne hodnotenie. Hodnotíme len zariadenia, ktoré sme osobne navštívili a otestovali. Kľúčovým kritériom všetkých hodnotení je skúsenosť z pohľadu rodiča. Preto považujeme za potrebné zdôrazniť, že naše hodnotenie je zamerané výlučne na túto časť. Pri gastro zariadeniach teda napríklad pri hodnotení priamo nezohľadňujeme ceny, alebo kvalitu jedál a nápojov. Tieto informácie sú samozrejme tiež dôležité, preto ich nájdete spomenuté v sprievodnom texte.

Los Papas hodnotenie je teda celkovým vyjadrením spokojnosti s daným zariadením z hľadiska podmienok pre rodinu s deťmi. Zohľadňuje vybavenie (detský kútik, ihrisko, stoličku pre dieťa, prebaľovací pult), ponuku (detské menu, polovičné porcie), ale aj prístup personálu, alebo čistotu a bezpečnosť zariadenia. Tie zariadenia, ktorým sa v našom hodnotení podarí získať plný počet piatich hviezdičiek budeme v rámci našich možností propagovať a odporúčať.

Pri GASTRO zariadeniach hodnotíme najmä:

  • Čistota
  • Vybavenie pre deti
  • Personál
  • Ostatné (Wifi, detský kútik, detské menu a porcie, detské stoličky, prebaľovací pult, parkovanie, miesto pre kočíky)

Pri IHRISKÁCH hodnotíme najmä:

  • Čistota
  • Vybavenie pre deti
  • Komfort pre rodičov
  • Ostatné (pitná voda, toalety, bufet)

Hodnotenie návštevníkov

vase_hodnotenieOkrem mapovania zariadení, ktoré ponúkajú priestor a aktivity pre rodiny s deťmi, alebo sú pre rodičov z iných dôvodov zaujímavé, chceme prostredníctvom vašeho hodnotenia zároveň uľahčiť rodičom výber. Ako ste si iste všimli, pri všetkých položkách v rámci Bedekra môžete ich kvalitu ohodnotiť pridelením jednej až piatich hviezdičiek. Čím viac ľudí sa vyjadrí, tým väčšiu hodnotu má zobrazené priemerné hodnotenie. Okrem tohto vyjadrenia názoru máte možnosť ku každej položke pridať aj slovný komentár. Týmto častiam hodnotenia pripisujeme najväčší význam, keďže pochádzajú priamo od rodičov.

 

ZAPOJTE SA!

Úspech našej snahy závisí najmä na vás. Los Papas Bedeker má zmysel len ak bude poskytovať aktuálne a presné informácie a preto vám vopred ďakujeme za aktívnu účasť pri hodnotení, zasielaní tipov a samozrejme aj kritizovaní toho, čo sa vám na stránke nepáči.

Bedeker a najmä hodnotenie jednotlivých podnikov a zariadení má zároveň tajnú ambíciu motivovať podniky a zariadenia zlepšiť podmienky pre rodiny s deťmi, takže ak vidíte snahu, nešetrite chválou, ale ak ste nespokojní, nebojte sa napísať to otvorene.

Zapojiť sa môžete napríklad takto:

  1. Pošlite nám tip na svoje obľúbené miesto kde trávite čas so svojimi deťmi na info@lospapas.sk.
  2. Odvážnejší môžu priamo vyplniť naše PDF formuláre v pre IHRISKO alebo REŠTAURÁCIU a poslať nám ich aj spolu s fotkami na info@lospapas.sk.